Наши контакты: 096-682-15-84 063-028-00-82

Новости

Новим офіційним дистриб’ютором Ajax у Грузії став МУК

Найбільший виробник систем безпеки в Європі – Ajax Systems оголосив про початок співпраці з Групою компаній МУК – провідним дистриб’ютором систем безпеки та обладнання у сфері IT на грузинському ринку.

Тепер клієнтам МУК стали доступні інноваційні рішення Ajax з безпеки та розумного будинку.

МУК – це команда професіоналів, яка надає своїм клієнтам своєчасну технічну підтримку, обслуговування, та володіє потужною мережею дистрибуції, завдяки якій клієнтам доступні найкращі продукти безпеки на ринку Грузії. Співпраця з Ajax Systems дозволяє забезпечити клієнтів надійними системами безпеки, які захистять не лише від проникнення зловмисників, а й від загроз, таких як пожежа чи затоплення. Під захистом Ajax клієнти почуватимуться у безпеці як вдома, так і в офісі.

Ajax Systems – найбільший виробник систем безпеки у Європі. Світовий успіх компанії принесли її продукти технології Jeweller, Wings та OS Malevich. У лінійці понад 70 бездротових та дротових пристроїв для забезпечення безпеки у приміщеннях та на вулиці. Ajax забезпечує безпеку більше ніж 2 млн. користувачам у 169 країнах світу.

Основним напрямом діяльності MУК є дистрибуція комплексних рішень безпеки та обладнання провідних світових брендів у сфері ІТ. MУК має широку дилерську мережу та надає свої послуги у Молдові, Словенії, Україні, на Балканах, країнах Кавказу та Центральної Азії. Компанія співпрацює з більш ніж 80-ма світовими брендами.

Джерело: https://ohrana-katalog.net

Комментировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *