Наши контакты: 096-682-15-84 063-028-00-82

Новости

В Україні змінилися умови провадження охоронної діяльності

З 21 червня набули чинності зміни до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою КМ від 18 квітня 2023 року № 341. Тепер охоронною діяльністю в Україні зможуть займатися виключно особи, які перебувають у військовому резерві та мають відстрочку від призову, або не підлягають призову щодо мобілізації.

Ліцензійні умови провадження охоронної діяльності доповнені новими нормами, що стосуються персоналу охорони. Відповідно до постанови, для отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності тепер мають подаватися:

1) документ, що підтверджує проходження кандидатом служби у військовому резерві та перебування у військовому оперативному резерві територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військової частини), зазначені у військовому квитку, контракті, довідці з територіального центру комплектування та соціальної підтримки (додається копія відповідного документу);

2) копія військового квитка, контракту чи довідка, що підтверджує право на відстрочку від призову на строкову військову службу. Або довідка про те, що особа за станом здоров’я не може бути призвана на військову службу.

Якщо таких документів не буде надано, претендентам на ліцензію буде просто відмовлено в її видачі.

Комментировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *